Nowość ! Akcja reaktywacja – nowa masa naprawcza UZIN NC 182 NEW

Wysokoefektywna masa UZIN NC 182 NEW z efektem reaktywacji.

Foto: Uzin Utz Polska Sp. z o.o.

Wykonawcy prac posadzkarskich często napotykają na trudności związane z dokładnym obliczeniem ilości masy naprawczej, jaka jest potrzebna do wyrównania podłoża. Trudno bowiem precyzyjnie uwzględnić w kalkulacji wszelkie zagłębienia i nierówności. Aby utrzymać zakładane tempo prac i uniknąć niepotrzebnych przestojów, wykonawcy dokonują przybliżonych szacunków i bardzo często przygotowują więcej masy niż jest to niezbędne. W efekcie dochodzi do strat materiału. Podobna sytuacja ma miejsce wtedy, gdy przewidywany zakres czynności zajmuje więcej czasu niż zakładano, a niewykorzystana masa ulega stężeniu. Nowa masa NC 182 NEW z efektem reaktywacji rozwiązuje ten problem dzięki możliwości przywrócenia jej właściwości roboczych po upływie czasu obróbki.

UZIN NC 182 NEW – szybkość i efektywność

Wysokoefektywna masa UZIN NC 182 NEW powstała w odpowiedzi na oczekiwania wykonawców. Oferuje ona bardzo dużą wszechstronność zastosowań, szybkość wiązania, stabilność gwarantującą brak spękań oraz odporność na działanie wilgoci alkalicznej. Innowacyjna formuła UZIN NC 182 NEW z efektem reaktywacji cechuje się ponadto wydłużonym czasem obróbki, który wynosi 20 minut. Nawet po jego upływie masę wystarczy tylko ponownie rozmieszać przy użyciu mieszadła, aby odzyskała swoje pierwotne właściwości. Produkt jest znów gotowy do użycia, co oznacza większą płynność pracy i oszczędność czasu, jaki należałoby poświęcić na przygotowanie nowej masy. Jednocześnie zwiększa się efektywność wykorzystania materiału, co przekłada się na zmniejszenie ilości odpadów. UZIN NC 182 NEW pozwala przyspieszyć i ułatwić prace posadzkarskie na jeszcze więcej sposobów. Dzięki szybkiemu wiązaniu wykonaną z jego użyciem powierzchnię można zagruntować i pokryć okładziną już po 60 minutach. Drobnoziarnista masa posiada gładką strukturę, dzięki czemu powierzchnia nie wymaga szlifowania.

Masa UZIN NC 182 NEW z efektem reaktywacji przyśpiesza prace posadzkarskie na wszelkich podłożach.

Foto: Uzin Utz Polska Sp. z o.o.

Masa UZIN NC 182 NEW to uniwersalny produkt, który może być stosowany na bardzo zróżnicowanych podłożach budowlanych – nie tylko na popularnych jastrychach cementowych i anhydrytowych, lecz także płytach wiórowych czy OSB. Nadaje się do tworzenia warstw we wszystkich grubościach, a także może być rozprowadzana „na zero”. Idealnie sprawdza się także przy układaniu nowej okładziny na starą podłogę. Można ją z powodzeniem stosować na istniejące płytki ceramiczne i z kamienia naturalnego, jak również lastriko. Dzięki optymalnej stabilności wymiarowej i wytrzymałości jest odpowiednia do pomieszczeń z wodnym ogrzewaniem podłogowym oraz podłóg poddawanych nawet dużym obciążeniom mechanicznym. Zachowuje swoje właściwości zarówno w warunkach biurowych, jak i w szpitalach czy magazynach.

Cena: ok. 125 zł / 20 kg

Producent: Uzin Utz Polska Sp. z o.o. ul. Jaworzyńska 287, 59-220 Legnica

***

UZIN, największa marka firmy Uzin Utz AG, od ponad 60 lat jest synonimem profesjonalnych produktów i know-how w dziedzinie podłóg. Niezależnie od tego, czy układasz wykładziny podłogowe, czy parkiety, czy przygotowujesz i obrabiasz podłoże – naszą dewizą we wszystkim, co robimy, jest zasada: „Wspieramy naszych klientów i pomagamy im odnosić sukcesy”. Oznacza to, że oferujemy naszym partnerom najwyższą możliwą jakość. Dotyczy to nie tylko naszych produktów, ale także serwisu i doradztwa. Od 2018 roku prowadzimy profesjonalne szkolenia dla obecnych i przyszłych posadzkarzy, wspomagając  profesjonalistów w ich rozwoju zawodowym, doskonaleniu umiejętności posadzkarskich oraz pracodawców poszukujących i zatrudniających wykonawców podłóg.