Nowość! BLOKOWANIE WILGOCI w posadzkach w 8h! Bostik HYTEC E736 TURBO

Zabezpieczenie posadzki przed wilgocią jest kluczowym elementem prac budowlanych. Problem z zawilgoceniem podłogi dotyczy zarówno budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych, a w dłuższej perspektywie może prowadzić do degradacji masy samopoziomującej lub uszkodzenia wykładziny podłogowej. Bostik ma ofercie rozwiązanie, które umożliwia właściwe zabezpieczenie posadzki, co więcej jest to system, który jest znacznie lepszy, od innych tego typu produktów.

Długi czas schnięcia świeżo przygotowanego podłoża znacznie opóźnia tempo prac budowlanych, ale my mamy na to sposób. Bostik HYTEC E736 TURBO to ultraszybka, dwuskładnikowa bariera przeciwwilgociowa przystosowana do blokowania podciągania wilgoci na podłożach cementowych. Preparat tworzy szybką i skuteczną ochronę przed zawilgoceniem. Główne korzyści zastosowania naszego produktu to:

– szybkie utwardzanie – do 4 godzin

– wysoka wydajność – jednowarstwowa aplikacja 500-600g/m²

– brak limitu poziomu wilgoci na posadzce – najbardziej wydajny system na rynku

Bostik HYTEC E736 można stosować podczas prac budowlanych w nowych budynkach, a także przy renowacji na powierzchniach takich jak:

– beton surowy

– beton szczotkowany zacieraczką

– jastrych cementowy

– płytki

W każdym przypadku nasz system zapewnia 100% zabezpieczenia przed podciąganiem wilgoci lub wysokim poziomem wilgoci resztkowej.  Warto poznać wszystkie zalety tego rewelacyjnego systemu:

https://www.bostik.com/poland/pl/catalog/product/construction/emea/poland/product-bostik-hytec-e736-turbo/

www.bostik.pl

www.facebook.com/bostikpolska

Bostik jest wiodącym, globalnym producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w opracowywaniu i wytwarzaniu innowacyjnych rozwiązań do klejenia i uszczelniania. Firma zatrudnia obecnie ponad 6000 osób w 49 krajach na 5 kontynentach. Dostarcza zróżnicowane produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i odbiorców biznesowych z branż m.in. budowlanej i przemysłowej. Od momentu powstania w 1889 roku, firma opatentowała ponad 9000 technologii. Obecnie kontynuuje rozwój jako część Grupy Arkema – światowego lidera w dziedzinie chemii specjalistycznej i materiałów o wysokiej wydajności.