NOWOŚĆ! PODŁOGA W JODEŁKĘ – NOWOŚĆ W OFERCIE BIOPODŁÓG PURLINE WINEO

Oferta ekologicznych biopodłóg wineo poszerzyła się o paletę paneli oferujących montaż w formie popularnej jodełki. Układy w 9 różnych wariantach i dostępność 34 dekorów tworzą nieskończoną ilość aranżacyjnych wariantów. Klasy użyteczności pozwalają na ich zastosowanie również w przestrzeniach publicznych. Dodatkowo biopodłogi PURLINE to gwarancja jakości i produkcja z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Podłoga w jodełkę szczyt popularności osiągnęła w epoce renesansu i baroku zdobiąc dumnie arystokratyczne wnętrza. Potem cyklicznie wracała do łask, a dziś kojarzona jest z elegancją nadającą ton praktycznie każdej aranżacji przestrzeni. Nowa oferta paneli z kolekcji PURLINE wineo odpowiada na projektowe i użytkowe oczekiwania.

Panele z kolekcji PURLINE wineo umożliwiające montaż w jodełkę dostępne są w dwóch rozmiarach – 480 x 80 mm i 380 x 95 mm oraz w dziewięciu możliwych wariantach ułożenia. To również szeroka paleta dekorów – od tradycyjnych po nowoczesne, od subtelnych po przykuwających uwagę. Wzór w jodełkę wpisuje się w każdą koncepcję architektoniczną. W ramach danego rozmiaru można je dowolnie kolorystycznie zestawiać, dzięki czemu otrzymujemy jeszcze więcej możliwości kreatywnego wykorzystania.

Wszystkie rozwiązania z kolekcji PURLINE posiadają klasy użyteczności 23/32 do prywatnego zastosowania, 23/33/42 do mocno obciążonych pomieszczeń prywatnych i publicznych, jak i średnio obciążonych pomieszczeń przemysłu lekkiego oraz 23/34/43 do intensywnego użytkowania w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych, do intensywnego użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej i do intensywnego użytkowania w pomieszczeniach przemysłu lekkiego. Zatem mają również zastosowanie w przestrzeniach użyteczności publicznej.

Oferta PURLINE obejmuje również panele w formatach 600×100 mm, 1200×200 mm, 1500×250 mm, 1000 x 500 mm.

Idealnie dobrana podłoga to również cicha podłoga, dlatego też decydując się na montaż paneli warto pomyśleć o matach podkładowych. Maty podkładowe wineo są dedykowane wszystkim rozwiązaniom podłogowym dostępnym na rynku, natomiast wybór właściwej zależy od wielu czynników, m.in. rodzaju podłoża.

Mata silentCOMFORT o grubości 1,5 mm dedykowana jest pod biopodłogi PURLINE w wersji na click, silentRIGID 1,2 mm pod biopodłogi PURLINE w wersji Rigid, a podkład silentPREMIUM wineo o grubości 1,8 mm pod biopodłogi PURLINE w wersji klejowej.

Nowością w ofercie wineo są samoprzylepne maty podkładowe singleGLUE wineo i doubleGLUE wineo.

Rozwiązania wineo – zarówno biopodłogi PURLINE, jak i maty poliuretanowe to rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu, co potwierdza certyfikat BLAUER ENGEL, a w przypadku biopodłóg PURLINE również cradle to cradle® i Greenguard.

Biopodłogi PURLINE wineo składają się z ecuranu – organicznego tworzywa, wykonanego z olejów roślinnych i kredy. Nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak chlor, plastyfikatory czy rozpuszczalniki i są całkowicie pozbawione zapachów oraz wolne od emisji. Mają lekko elastyczną powierzchnię, która jest przyjemnie ciepła dla stóp oraz wytrzymała. Nie ma ryzyka powstania nieestetycznych pęknięć czy odprysków jak w przypadku płytek ceramicznych. Można zatem śmiało wybrać je do salonu, jadalni, pokoju dziecięcego, a nawet do kuchni i łazienki. Są łatwe w montażu.

Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: https://www.wineo-polska.pl/