Nowy prezes w debesto.com

Broker stolarki debesto.com, który pomaga klientom z ponad 20 państw w imporcie okien i drzwi z Polski, poinformował o ważnych awansach w strukturze organizacji. – Z roku na rok nasza organizacja staje się coraz większa i cały czas potrzebujemy osób do kadry zarządzającej – zapowiada Wojciech Stanowski, CEO debesto.

Pierwszy z awansów dotyczy szefa działu marketingu debesto, Bartka Michalaka, który jest w organizacji od 5 lat. Dotychczas był odpowiedzialny za rozwój światowych zasięgów firmy w internecie, teraz został awansowany na wiceprezesa oraz współudziałowca debesto. Jak podkreślał właściciel firmy, jest to ukłon w stronę Bartka za jego wkład w rozwój firmy oraz zaangażowanie od samego początku istnienia firmy.

  • Traktuję moją nowę rolę jako ogromny kredyt zaufania i zobowiązanie wobec przyjaciół z firmy. Przyszedłem 5 lat temu, tak naprawdę raczkując w marketingu online i ucząc się krok po kroku nowych rzeczy. Mam nadzieję, że będę inspiracją, zwłaszcza dla osób, których rekrutujemy właśnie na staże, że w debesto dzięki zaangażowaniu i mądrej pracy można dojść wysoko. Korzystając z okazji, wszystkich ambitnych młodych ludzi, zachęcam do sprawdzenia naszej oferty płatnych staży, które znajdą na debesto.com/joinus – skomentował awans Bartek Michalak.

Drugą z osób, która tego dnia zmieniła stanowisko, jest Agata Kokot. Dział administracji i wsparcia sprzedaży w debesto musi nadążać za coraz większą ilością zamówień od firmy budowlanych z całej Europy i Stanów Zjednoczonych. Agata jest jedną z osób, której debesto zawdzięcza sprawną pracę oraz rozwój działu, czego wyrazem był jej awans na stanowisko kierownika działu sales support.

  • Serdecznie gratuluję Bartkowi i Agacie. Oboje wykazali się ponadprzeciętnym zaangażowaniem oraz wkładem w rozwój firmy i w ten sposób chciałem im za to podziękować. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że nagrody w debesto są większe, niż przewiduje to kodeks pracy. Cały czas jesteśmy otwarci na nowych wspólników, managerów, specjalistów oraz inwestorów. Jeżeli chcesz pomóc nam wspiąć się na sam szczyt, to powitamy Cię z otwartymi ramionami, a Twój wkład w rozwój firmy zostanie doceniony- wyjaśniał Wojciech Stanowski

Warto wspomnieć, że nie był to jednak jedyny powód spotkania, które odbyło się w Hotelu Garden. Przed uroczystym obiadem wszyscy pracownicy spotkali się na szkoleniu, podczas którego została wprowadzona bardzo ważna zmiana w kulturze organizacji. Szukając sposobów na rozwój firmy, debesto zainspirowało się książką przedstawiającą kulturę Netflixa i podjęło się przeszkolenia wszystkich w organizacji z zasad konstruktywnego feedbacku. Najpierw za pomocą prezentacji przybliżającej teoretyczne zasady, a później podczas praktycznych warsztatów.

  • Zależy nam na szczerym dzieleniu się opinią z drugim pracownikiem. Nawet jeśli jest szefem, a inna osoba uzna, że jego zachowanie negatywnie wpływa na całą organizację lub dzięki poprawie czyjegoś zachowania, firma na tym skorzysta. U nas nie ma “świętych krów”, dlatego sam poszedłem na pierwszy ogień i wysłuchałem konstruktywnych uwag od moich współpracowników. Chcę, aby każdy, kto ma odwagę podważać status quo w firmie, miał możliwość i odwagę to robić. Będzie to docenione  – podsumował firmowe warsztaty Stanowski.