Pallmann zaprasza na mistrzostwa Magic Oil Wood Floor World Cup!

Pallmann, wiodący producent systemowych produktów do układania, renowacji i pielęgnacji podłóg drewnianych, już po raz drugi organizuje mistrzostwa świata w układaniu podłóg drewnianych. Międzynarodowy konkurs Magic Oil Wood Floor World Cup ma na celu wyłonienie najlepszych na świecie projektów podłóg drewnianych, które stanowią przykład perfekcyjnego wykonawstwa i zostały zrealizowane przy użyciu produktów linii Magic Oil.

Firma Pallmann zorganizowała pierwszą edycję mistrzostw świata w układaniu podłóg drewnianych w czerwcu 2020 roku. W konkursie o nazwie Pall-X 96 Wood Floor World Cup wzięło udział 18 narodowych zespołów. Zgłoszono wtedy do oceny łącznie aż 84 imponujące realizajce podłóg drewnianych wykonanych z użyciem sprawdzonego lakieru Pall-X 96. Po tak dużym sukcesie międzynarodowego konkursu ogłoszono jego drugą rundę, która oficjalnie rozpoczęła się w dniu 14 września tego roku. Zmaganiom profesjonalnych parkieciarzy towarzyszą tym razem oleje do podłóg drewnianych serii Magic Oil, którym impreza zawdzięcza swoją nazwę.

„Magiczne” projekty podłóg drewnianych poszukiwane!

W ramach konkursu Magic Oil Wood Floor World Cup wykonawcy podłóg drewnianych z całego świata zyskują niepowtarzalną szansę na pełną emocji rywalizację oraz zaprezentowanie efektów swojej pracy na międzynarodowej arenie. Profesjonaliści mogą zgłaszać do oceny zarówno już zakończone realizacje, które są nie starsze niż 24 miesiące, jak i nadal trwające projekty, które  mają zostać ukończone w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Jedynym nieodłącznym warunkiem jest zastosowanie co najmniej jednego produktu linii Magic Oil. Wykonawca zgłaszający projekt automatycznie staje się członkiem drużyny narodowej reprezentującej swój kraj. Termin nadsyłania projektów upływa w dniu 30 kwietnia 2024 roku. Zgłoszone do konkursu projekty będą następnie oceniane przez międzynarodowe jury ekspertów na podstawie jasno określonych kryteriów, takich jak poziom umiejętności, odwzorowanie geometrii przestrzennej czy zgodność z wymogami zrównoważonego rozwoju. Zwycięski narodowy zespół zostanie zaproszony na wspólny event zespołowy w swoim kraju.

Doskonała wartość dodana

Poprzez konkurs Wood Floor World Cup firma Pallmann chce nie tylko przybliżyć jego uczestnikom właściwości wyrobów serii Magic Oil, ale przede wszystkim uhonorować najlepszych profesjonalnych parkieciarzy i ich umiejętności. Dzięki tej inicjatywie zyskują oni szansę na konkurowanie z najlepszymi profesjonalistami z branży na całym świecie, wymianę pomysłów, a także nawiązywanie nowych kontaktów. Ważnym aspektem uczestnictwa w konkursie jest także efekt promocyjny, jaki idzie w ślad za prezentacją zgłaszanych referencji za pośrednictwem międzynarodowych kanałów komunikacji firmy Pallmann.

Więcej informacji na temat Magic Oil Wood Floor World Cup oraz formularz zgłoszeniowy można znależć na stronie www.woodfloorworldcup.com

Dystrybutor: Uzin Utz Polska Sp. z o.o. ul. Jaworzyńska 287, 59-220 Legnica, www.uzin.com


PALLMANN MÓJ PARKIET. MOJE ŻYCIE.

PALLMANN to uznany specjalista w dziedzinie układania, renowacji i pielęgnacji parkietów. Oferuje jedyny w swoim rodzaju kompletny asortyment dopasowanych do siebie produktów, które znajdują zastosowanie na każdym etapie realizacji podłóg. W ofercie PALLMANN odnajdziemy produkty do kreatywnego wykańczania powierzchni, środki do ich czyszczenia i pielęgnacji, a także maszyny urządzenia i narzędzia do obróbki podłóg drewnianych. Misją marki, jako partnera profesjonalnych parkieciarzy, jest dostarczanie najlepszych produktów i narzędzi oraz wspieranie ich wszechstronnymi usługami tak, aby mogli tworzyć na każdego rodzaju podłożach prawdziwe arcydzieła sztuki parkieciarskiej. Ponieważ parkiet stanowi kwintesencję naturalnych powierzchni, które zapewniają satysfakcję na całe życie. Więcej informacji pod adresem: www.pallmann.net