Płytki ceramiczne a wyzwania dostępności. Gdzie kupić płytki znanych producentów na tu i teraz?

W ostatnich latach zauważalny jest problem z dostępnością płytek ceramicznych znanych producentów z Hiszpanii, Niemiec, czy Włoch. Brak płytek na stanach magazynowych często zmusza nas do opóźnienia zakończenia inwestycji, bądź remontu, a w najgorszym wypadku do zmiany stylu, w jakim wykończymy nasze wnętrza, wybierając to, co dostępne jest na tu i teraz.

Płytki ceramiczne, spieki kwarcowe i glazura to nie tylko elementy wykończeniowe, ale również kluczowe detale, które nadają charakteru i wyjątkowość każdemu pomieszczeniu. Wybór odpowiednich materiałów jest niezwykle istotny, zarówno w przypadku nowej aranżacji, jak i remontu. W salonach sprzedaży możemy znaleźć coraz to szerszy wybór płytek do wnętrz i na zewnątrz. Z kolei wielkoformatowe płytki stają się coraz bardziej wzrostowym trendem, który zyskuje na popularności w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz. Duże płyty, dzięki swoim licznym zaletom, stanowią ciekawe rozwiązanie dla różnorodnych projektów, pozwalając na tworzenie efektownych i trwałych przestrzeni.

Niestety, w zdecydowanej większości salonów, płytki znanych producentów są niedostępne od ręki. Czas oczekiwania na dostawę wydłuża się coraz bardziej, aż do nawet 8 tygodni. Tyczy się to wszystkich zagranicznych marek, zwłaszcza tych najbardziej rozpoznawalnych i popularnych, jak: Pamesa Ceramica, Nord Ceram, Villeroy&Boch, a także Peronda.

Duża popularność nie powinna dziwić, gdyż wspomniani producenci cieszą się bardzo dużą renomą i niepowtarzalną estetyką tworzonych produktów. Płytki Pamesa Ceramica zachwycają nie tylko wysoką jakością, lecz także oryginalnym designem. Nord Ceram to producent, który stawia na innowacyjne rozwiązania i trwałość. Ich spieki kwarcowe to doskonały wybór dla osób, które poszukują materiału odpornego na uszkodzenia i trudne warunki eksploatacji. Jeśli zależy Ci na luksusie i doskonałym smaku, to marka Villeroy&Boch jest dla Ciebie. Ich produkty, w tym płytki ceramiczne, charakteryzują się wyjątkową estetyką i wykończeniem. Villeroy&Boch to synonim klasyki, która nigdy nie wychodzi z mody. Z kolei Peronda to marka, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Jej płytki ceramiczne to harmonijne połączenie wzornictwa inspirowanego naturą oraz innowacyjnych technologii. Kolekcje Peronda to wyraz indywidualności i oryginalności.

W dzisiejszych czasach coraz ważniejszym aspektem przy wyborze płytek staje się ich dostępność oraz szybka dostawa do naszego domu. Wszystkie firmy stają przed dużym wyzwaniem, aby oferowane produkty były realnie szybko dostarczane do Klientów. Jeden z liderów rynku – KLINK International – rozpoczął specjalną akcję, w ramach której gwarantuje dostawę oferowanych płytek ceramicznych w maksymalnie pięć dni od zamówienia. Salony KLINK to miejsce, gdzie znajdziesz szeroką ofertę płytek ceramicznych, spieków kwarcowych i glazury, pochodzących od renomowanych marek. Gwarancja dostawy w ciągu pięciu dni sprawia, że możesz cieszyć się swoimi nowymi materiałami wykończeniowymi szybciej niż kiedykolwiek. W salonach sprzedaży KLINK znajdziesz bogatą gamę wzorów, kształtów i kolorów, które pozwolą Ci stworzyć unikalne wnętrze, dopasowane do Twojego gustu i stylu.

Więcej na: www.klink.pl