Rekuperacja VASCO na szlaku instalatora!

Dostawca innowacyjnych rozwiązań grzewczych i rekuperacyjnych, firma VASCO stworzyła dla  instalatorów wyjątkową okazję do spotkań. W trasę po Polsce wyruszył VASCO Truck Ventilation ze specjalną misją edukacyjną. Od połowy października aż do grudnia odwiedzi wiele polskich miast, a w każdym z nich jednego z partnerów – Dystrybutorów Rekuperacji VASCO.

Mobilna ekspozycja

Każdy odwiedzający VASCO Truck Ventilation będzie mógł zapoznać się z mobilną wystawą systemów rekuperacji Vasco. Na ekspozycji na pewno zobaczymy: najnowszej generacji rekuperatory, systemy kanałów rozprowadzających EasyFlow z anemostatami Smiley i dekoracyjnymi ozdobami. Do obejrzenia będą także zestawy filtrów, w tym filtr antysmogowy elektrostatyczny Crystall Round oraz nawilżacz i chłodnica kanałowa. Będzie też coś, na co czeka wielu miłośników domów XXI- wieku, czyli prezentacja inteligentnego sterowania systemem rekuperacji VASCO za pomocą smartfona.

Nie zabraknie także prezentacji innych najnowszych rozwiązań produktowych z oferty VASCO, a w tym, na co wielu czeka, ekskluzywnych klimakonwektorów ościennych NIVA VENTILO.

Eksperci Vasco do dyspozycji

Podczas każdego z VASCO Truck Ventilation przedstawiciele firmy, głównie specjaliści do spraw rekuperacji będą czekać na posterunku, służąc radą i pomocą. Natomiast klienci, którzy w dniu odwiedzin VASCO Truck Ventilation złożą zamówienie, otrzymają bardzo praktyczne prezenty. Za zamówienie dowolnego produktu z systemu rekuperacji Vasco – czapeczka, a za zamówienie pełnego systemu rekuperacji Vasco – komplet ubrań roboczych.

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte z VASCO Truck Ventilation! Terminy i lokalizacje spotkań znajdziecie na stronie: https://vasco.eu/pl/vasco-truck-ventilation