Brodzik Corrina od Schedpol – siła tkwi w prostocie

Jeden brodzik, który łączy w sobie niezwykłą trwałość, niski design i klasyczną formę? Taki właśnie jest model Corrina marki Schedpol, czołowego polskiego producenta rozwiązań sanitarnych. Jeśli dodać do tego 15-letni okres ochrony gwarancyjnej, mamy przepis na  komfortową i niezawodną strefę prysznica przez długie lata.

Lekka i trwała konstrukcja

Brodziki Corrina zostały wykonane z lekkiego i niezwykle trwałego materiału kompozytowego Stonicryl®. Dzięki wielowarstwowej, wypełnionej konstrukcji oraz stalowym wzmocnieniom rantów, seria ta odznacza się wyjątkową odpornością na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne oraz zapewnia stuprocentową stabilność na całej powierzchni. Wysoka jakość modelu Corrina i zastosowane w nim rozwiązania konstrukcyjne gwarantują, że każdy prysznic przebiegnie w przyjemnej i bezpiecznej atmosferze.

Najwyższa wygoda dla użytkownika 

Z myślą o wygodzie użytkowników, seria Corrina oferuje szereg funkcjonalnych patentów, które wzniosą komfort korzystania z prysznica na wyższy poziom. Wypełnienie stabilizujące o wysokich właściwościach izolacyjnych (izolacja termiczna i akustyczna), zapewnia przyjemne ciepło dla stóp i doskonałe wyciszenie hałasu spadającej wody nawet o 40%. Dwie innowacyjne powłoki, antybakteryjna Antibac® i ułatwiająca czyszczenie Easy to Clean®, znacznie poprawiają właściwości higieniczne brodzika. Specjalna hydroszczelna warstwa zabezpiecza zaś brodzik od spodu, skutecznie chroniąc przed wilgocią i powstaniem pleśni.

Czysta forma

Niska konstrukcja (5cm) i niewielka głębokość (3cm) modelu Corrina to ukłon w stronę nowoczesnej estetyki. Brodzik ten wyróżnia się gładką, czystą formą, a zaostrzone ranty dodają mu elegancji i prawdziwie minimalistycznego sznytu. Szeroki wybór rozmiarów i kształtów serii Corrina pozwoli na aranżację prysznica w dowolnej formie, stylu i rozmiarze. Dodatkowym atutem aranżacyjnym jest fakt, że brodzik ten może być osadzony na posadzce lub całkowicie z nią zlicowany, oferując wygodne, bezprogowe wejście.

Więcej inspiracji znajdziesz na stronie: www.schedpol.pl