SANPLAST S.A. i Scansani Sp z o.o. – łączą siły aby odpowiadać na rosnące potrzeby rynku

Grupa SANPLAST S.A. to niekwestionowany lider branży sanitarnej w Polsce. Od ponad 38 lat dostarcza swoim Klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania do wyposażenia łazienek. Sukces Firmy wynika z wieloletniego doświadczenia, wiedzy oraz doskonałych projektów. Nieustanny rozwój i dążenie do jak najlepszego odpowiadania na potrzeby rynku i Klientów spowodował, że podjęto decyzję o połączeniu sił z marką Scansani poprzez przejęcie tej Firmy przez SANPLAST S.A.

Scansani to firma produkcyjna o wieloletnim doświadczeniu w branży sanitarnej. Siłą marki jest wysoka efektywność, na którą składa się stosunek jakości do kosztów produkcji oraz doświadczenie w produkcji trudnych wyrobów w krótkich seriach, dedykowanych zarówno na rynek zarówno polski, jak i zagraniczny. Wiele lat pracy, doświadczony personel, certyfikaty, dopuszczenia do produkcji wg. najbardziej wymagających norm europejskich to ogromne atuty Scansani.

Połączenie sił obu marek wynika z efektywnego dążenia do aktywnego rozwoju grupy SANPLAST. Dzięki takim inwestycjom i powiększeniu możliwości produkcyjnych, koncepcyjnych oraz technologicznych możliwe będzie skuteczne spełnianie wciąż rosnących oczekiwań rynku.

„W SANPLAST skupiamy się na codziennym rozwoju, ciągłej poprawie procesów produkcyjnych, planujemy nowe wdrożenia. Intensywnie działamy, pozytywnie patrząc w przyszłość. Skutecznie realizujemy wyznaczone cele, których efektem jest miedzy innymi połączenie i przejęcie firmy Scansani. Jestem przekonany, że dzięki temu połączeniu, jeszcze skuteczniej i z jeszcze większym sukcesem będziemy mogli reagować na potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów, zapewniając im czystą radość z kąpieli.”– Robert Dziak, Prezes SANPLAST S.A.

Przejęcie przez SANPLAST SA potencjału oraz możliwości firmy Scansani pozwoli na jeszcze skuteczniejsze dostarczanie Klientom produktów, rozwiązań czy systemów wyposażenia łazienkowego, które będą doskonałą odpowiedzią na ich potrzeby.

Więcej na: www.sanplast.pl