SANPLAST SA kolejny raz z tytułem Gazela Biznesu 2023

SANPLAST SA od ponad 40 lat ponad dostarcza najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania dla każdej łazienki. Za sukcesem firmy stoi sztab ludzi, którzy każdego dnia z olbrzymim zaangażowaniem pracują nad rozwojem produktów. Kolejne wyróżnienie SANPLAST SA tytułem Gazeli Biznesu to potwierdzenie wysokiej jakości produktów i ogromnego zaufania, jakim obdarzana jest marka.

Wieloletnie doświadczenie w branży, olbrzymia wiedza oraz ponadczasowe, wykonane z pieczołowitością produkty- to klucz do sukcesu. Między innymi dzięki temu, już kolejny raz SANPLAST SA został uhonorowany tytułem Gazeli Biznesu. Gazele Biznesu to najstarszy i najbardziej wiarygodny ranking małych i średnich firm w Polsce, który nieprzerwalnie od 2000 roku jest wydawany przez Puls Biznesu. Firmy, uhonorowane tym tytułem wyróżniają się dobrą kondycją finansową, wiarygodnością w oczach Klientów i Kontrahentów. Aby otrzymać to wyróżnienie, firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać swoje obroty i osiągać zysk.

„Przyznane wyróżnienie, co roku cieszy nas tak samo. Od wielu lat jesteśmy liderem w swojej branży. Gazela Biznesu jest potwierdzeniem naszej mocnej pozycji rynkowej i rozpoznawalność marki i potwierdzeniem,  że nasze produkty cieszą się ogromnym zaufaniem. Od wielu lat nasza strategia się spełnia i skutecznie osiągaliśmy wyznaczone cele.

Robert Dziak, Prezes Zarządu SANPLAST S.A.

Więcej na: www.sanplast.pl