Sprawna i efektowna renowacja płytek ceramicznych z nowością Tikkurila

Tikkurila wprowadza do oferty nową wodorozcieńczalną farbę do malowania płytek ceramicznych – Tikkurila Luja Ceramic Tiles. Jest to produkt 2w1, który ze względu na doskonałą przyczepność do podłoża nie wymaga stosowania żadnego podkładu. Dzięki temu, nawet w tak wymagających pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka, prace remontowe można przeprowadzić bardzo sprawnie. Farba tworzy wyjątkowo odporną powierzchnię na wielokrotny kontakt z zimną i gorącą wodą, a także środki do mycia, środki czyszczące i różnego rodzaju plamy. Nowość Tikkurila jest dostępna jako baza do barwienia w szerokiej gamie kolorystycznej.

  Tikkurila Luja Ceramic Tiles jest przeznaczona do malowania glazury na ścianach w pomieszczeniach suchych oraz mokrych, a także do płytek ceramicznych ułożonych na podłodze w pomieszczeniach suchych o małym natężeniu ruchu. Farba wykazuje wysoką odporność na różnego rodzaju plamy, zarówno tłuste powstałe m.in. po gorącym oleju lub majonezie, jak i po barwiących produktach, takich jak sok marchewkowy, czerwony barszcz czy czerwone wino. Z tego też względu świetnie sprawdzi się w przestrzeni kuchennej czy w jadalni. W łazience z kolei z Tikkurila Luja Ceramic Tiles nie trzeba obawiać się nieestetycznych plam po płynach i żelach czyszczących, środkach dezynfekujących, do kąpieli czy paście do zębów, ciesząc się pięknym kolorem przez długi czas.

Dzięki doskonałej przyczepności do podłoża farba nie wymaga gruntowania, co znacznie ułatwia renowację. W efekcie, bez konieczności zrywania płytek ze ścian można jeszcze szybciej zaaranżować zmianę wystroju kuchni bądź łazienki i nadać tym wnętrzom nowy, atrakcyjny wygląd. Wystarczy oczyścić glazurę i pomalować za pomocą Tikkurila Luja Ceramic Tiles. Farbę można też zabarwić na ponad 13 tysięcy odcieni, dopasowując kolor ścian do stylu całego wnętrza czy nawet najbardziej ekstrawaganckiej koncepcji.

Tikkurila Luja Ceramic Tiles powstała z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jest to produkt wodorozcieńczalny, dzięki czemu podczas malowania do atmosfery unosi się para wodna, a opakowanie częściowo wykonano z plastiku pochodzącego z recycklingu.

Więcej na temat nowej farby znajduje się na stronie https://tikkurila.pl/produkty/tikkurila-luja-ceramic-tiles.

***

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.

Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, na polskim rynku pojawiła się w 1998 roku. Obecnie jest częścią koncernu PPG.

Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.