System Schüco LivIng Alu Inside w ofercie Awilux – energooszczędne połączenie technologii PVC i ALU

Nowy system Schüco LivIng Alu Inside dostępny w ofercie Awilux to rozwiązanie gwarantujące zarówno wysokie parametry cieplne, jak i wyjątkową estetykę. To połączenie technologii PVC z aluminiową przegrodą, dzięki czemu oferuje wyjątkowe wyposażenie i wysoką energooszczędność.

Fot. Schüco/Awilux

Ponadprzeciętne parametry

Schüco LivIng Alu Inside Fot. Schüco /Awilux

Okno dostępne w ofercie Awilux wyróżniają wysokie parametry termoizolacyjne dzięki 7 komorom w ramie i skrzydle z możliwością zastosowania dodatkowych wkładek termicznych. System Schüco LivIng Alu Inside oparty jest na technologii 3 uszczelek AquaStop, podnoszącej zarówno parametry izolacyjne, jak i akustyczne. Walory termoizolacyjne okna polepsza także wyposażenie go w ciepłą ramkę międzyszybową, która dodatkowo eliminuje efekt roszenia szyb.

Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego opartego na systemie Schüco LivIng Alu Inside wynosi Uw=0,68 W/m2K. Warto wiedzieć, że status okien energooszczędnych otrzymują rozwiązania wynoszące mniej niż 1,3 W/m2K, a w przypadku budownictwa pasywnego na poziomie 0,8 W/m2K, dlatego parametry osiągane przez nowy system Schüco zdecydowanie przewyższają wymagania budowlane.

Komfortowe wyposażenie

fot. Awilux

Na zwiększone bezpieczeństwo systemu LivIng Alu Inside mają również wpływ 4 zaczepy antywyważeniowe dostępne w standardzie oraz system 8-kątnych grzybków ryglujących, który dodatkowo zabezpiecza domowników oraz daje możliwość samodzielnej regulacji siły docisku skrzydła. Opcjonalnie, aluminiowe klamki mogą zostać wyposażone w „słyszalny element bezpieczeństwa”, czyli system Akustic, który blokuje możliwość otwarcia okna z zewnątrz. System dostępny w ofercie Awilux może zostać dodatkowo wyposażony w pakiet AWI-Kids pozwalający jedynie na uchylenie okna przez dzieci, który zabezpiecza przed katastrofalnymi w skutkach sytuacjami.

Do domu w każdym stylu

System LivIng Alu Inside gwarantuje idealne doświetlenie pomieszczeń, które sprzyja odpoczynkowi oraz wspomaga codzienną pracę lub naukę dzięki pakietowi szybowemu SunEnergy+. Charakteryzuje się on jasną barwą szkła oraz zminimalizowanym efektem odbicia światła i wysokim współczynnikiem przepuszczalności promieniowania słonecznego.

Nowe okna dostępne w ofercie Awilux dedykowane są do domów w każdym stylu, w których główny nacisk kładziony jest na energooszczędność stolarki. System Schüco LivIng Alu Inside dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej zarówno w przypadku renolitów drewnopodobnych, jak i okładzin aluminiowych dostępnych we wszystkich kolorach z palety RAL.

W systemie Schüco LivIng Alu Inside zastosowano opatentowaną technologię łączenia aluminium z tworzywem sztucznym, dzięki czemu możliwe było stworzenie stolarki o ponadprzeciętnych parametrach termoizolacyjnych oraz wyjątkowym wyposażeniu. Dostępne w ofercie Awilux okna sprawdzą się w domach energooszczędnych i pasywnych, gwarantując ciepło, bezpieczeństwo i wysoką estetykę.

Przykładowa wycena 1076,36 zł netto (okno referencyjne 1230×1480 w kolorze białym, z szybą Ug=0,5)

Dodatkowe informacje o firmie Awilux:

Awilux Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają nowoczesne i zautomatyzowane linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem Awilux Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Awilux Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO  oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu Awilux dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.