Wielka wyprzedaż w Castoramie

Ogromna gratka dla łowców okazji! Od 3 do 7 sierpnia Castorama zaprasza do sklepów stacjonarnych na zakupy nawet do 70% taniej. W wyjątkowo niskich cenach kupisz produkty dla domu i ogrodu.

Planujesz lub robisz remont? Już od dzisiaj kupisz w Castoramie tysiące produktów w mocno obniżonych cenach! To świetna okazja, by przygotować się do remontu, kupić nowe elektronarzędzia czy elementy do wyposażenia domu i ogrodu. To doskonała okazja do upolowania produktów w niesamowicie niskich cenach.  W ofercie między innymi gres Travertina beige 42 x 42 cm za jedyne 19,66 za metr kwadratowy, gdzie oszczędź aż 19,32. Panele podłogowe GoodHome natural kosztujące 89,98 złotych w regularnej cenie, kupisz teraz za jedyne za 67,48 złotych za metr kwadratowy. 

W promocji znajdziesz produkty, które pomogą odmienić wnętrze w kilka chwil! Nowa lampa wisząca Calume, obecnie kosztuje jedynie 59,98 złotych. Kupując ją oszczędzasz ponad 138  złotych! Pomoże nadać szyku zarówno kuchni, jak i salonowi. Kupując kolumnę prysznicową Kuchinox Boro z baterią termostatyczną, za jedyne 298 złotych, oszczędzisz aż 100 złotych Będzie się pięknie prezentować i nadawać twojej łazience niepowtarzalnego wdzięku. 

W trakcie remontu na pewno przyda ci się akumulatorowa wiertarkowkrętarka Erbauer 18 V – teraz w cenie 548 złotych zamiast 658. Jeśli musisz zadbać o ogród, wybierz kosiarkę elektryczną  NAC 1400 W za 298 złotych w Castoramie – teraz tańszą aż o 130 złotych.

Wyprzedaż obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych sieci Castorama, Castorama Smart i Brico Depot do wyczerpania zapasu produktów objętych promocją, dlatego warto udać się do sklepów jak najszybciej. Promocja nie dotyczy zakupów w sklepie internetowym Castorama.pl oraz dokonanych w ramach sprzedaży na telefon (w tym w ramach zakupów w sklepie internetowym Castorama lub na telefon z opcją odbioru w sklepie stacjonarnym).

Wszystkich łowców dobrych cen zapraszamy na zakupy!

Informacje o spółce Castorama:

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 88 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia ponad 13 tysięcy pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz www.kingfisher.com.