WIŚNIOWSKI łączy to, co najlepsze w promocjach 

Wiosna to czas wzmożonych prac budowlanych oraz remontów. Rozpoczynając nowy sezon, marka WIŚNIOWSKI przygotowała dla swoich klientów ofertę specjalną. Tym razem w promocji rozwiązanie dla siebie znajdą inwestorzy na każdym etapie budowy lub wykończenia domu. Klient, kupując bramy, okna, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI, może zaoszczędzić nawet do 5000 złotych.

Co zyskuje klient w wiosennej ofercie specjalnej?

Oferta „To, co najlepsze w promocjach” to komplementarny zestaw najlepszych promocji marki WIŚNIOWSKI. Atrakcyjna oferta dotyczy następujących produktów: automatycznej bramy segmentowej UniTherm, okien PVC, drzwi tarasowych PRIMO HST, drzwi NOVA oraz zestawu ogrodzeń. Akcja promocyjna wpisuje się w najnowszą kampanię wizerunkową marki z wiodącym claimem – „WIŚNIOWSKI. Łączy to, co najlepsze”.

Atrakcyjna oferta na bramy, okna, drzwi i ogrodzenia

Możliwości, jakie otwiera przed klientem oferta specjalna marki WIŚNIOWSKI to szereg wymiernych korzyści:

  • zysk do 1000 zł przy zakupie superciepłej bramy garażowej UniTherm,
  • do 30% rabatu na okna PVC, oraz do 2000 zł przy zakupie okien PVC za minimum 10 000 na drzwi tarasowe PRIMO HST i/lub rabat na funkcję dzienną/czasową w drzwiach NOVA,
  • do 2000 zł na wielofunkcyjny słup ogrodzeniowy MultiBox przy zakupie ogrodzenia posesyjnego za minimum 15 000 zł netto.

Oferty specjalne marki WIŚNIOWSKI to część skrupulatnie pielęgnowanej strategii, która zakłada nieustanny dialog z klientem. Odbiorcy naszych produktów są dla nas najważniejsi, dlatego systematycznie podejmujemy akcje szyte na miarę ich potrzeb – podsumowuje Agnieszka Mazur, Dyrektor Zarządzająca Marketingiem Globalnym. 

Promocyjne produkty w programie „Czyste Powietrze”

W wiosennej ofercie specjalnej zakup produktów marki WIŚNIOWSKI to podwójnie korzystna inwestycja. Klient zyskuje najwyższej jakości bramy, okna, drzwi i ogrodzenie na preferencyjnych warunkach i dodatkowo może odzyskać część zainwestowanych pieniędzy w ramach dotacji na termomodernizację w programie „Czyste Powietrze”.

Więcej informacji na temat oferty  w regulaminie: https://www.wisniowski.pl/oferta-specjalna/